українська російська англійська
На День Святого Валентина та 8 Березня закохані подарують одне одному парфумів на 15 мільйонів доларів
14.02.2013 | 09:13
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Наближення свята усіх закоханих та 8 Березня на кордоні відчувають за збільшенням імпорту парфумованої продукції. У лютому вже зафіксовано рекордні обсяги ввезення парфумів та туалетної води. На митниці розраховують, що при середньомісячному обсязі імпорту парфумів на рівні близько 8-10 млн. дол., за підсумками січня –лютого імпортери розмитнять цієї продукції на 12-15 млн. доларів США.

В умовах підвищення попиту на парфумовану продукцію в період свят експерти Міндоходів звертають увагу споживачів на необхідність уважного ставлення до якості продукції, яка купується, перевіряючи її автентичність.

За вимогою споживача продавець зобов’язаний ознайомити його з документом, який підтверджує якість та безпеку реалізованої партії парфумерно-косметичних товарів, або ж його копією, а також із сертифікатом відповідності (декларацією про відповідність). Відсутність зазначених документів, а також відсутність інформації про товар та виробника ставить під сумнів якість, безпеку та походження парфумерно-косметичних виробів.

Особливу увагу якості товару слід приділяти під час купівлі туалетної води або парфумів у неспеціалізованих магазинах, на ринках, у супермаркетах та малих роздрібних точках, а також в Інтернет-магазинах.

За даними Міністерства доходів і зборів, основними постачальниками парфумів та косметики в Україну є Німеччина, США, Росія, Польща, Франція та Великобританія.

версія для друку