українська російська англійська
Створена та приступила до роботи комісія для з'ясування обставин аварії в Донецьку під головуванням Олександра Вілкула
13.02.2013 | 22:08
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

13 лютого о 18 год. 09 хв. в міжнародному аеропорту «Донецьк» при здійсненні посадки пасажирський літак АН-24 (рейс Одеса-Донецьк) зійшов за межі злітно-посадкової смуги, перекинувся та розломився навпіл.

На борту літака знаходилося 44 особи: 35 пасажирів та 9 членів екіпажу. За попередніми даними внаслідок авіаційної події загинуло 5 осіб. Постраждалим надається необхідна допомога.

Підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій за лічені хвилини після аварії приступили до проведення аварійно-рятувальних робіт. Всього залучено 16 одиниць спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 83 рятувальники.

На місці події розгорнуто оперативний штаб. Ситуація перебуває на особистому контролі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

Зокрема, Глава Уряду доручив створити комісію для з’ясування обставин цього інциденту, яку очолив Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул. Результати розслідування будуть представлені Кабінетові Міністрів. Прем’єр-міністр також доручив надати необхідну допомогу родинам тих, хто став жертвами аварії, створити належні умови для лікування та психологічного відновлення постраждалих. Микола Азаров висловив співчуття сім’ям загиблих.

 

версія для друку