українська російська англійська
Уряд затвердив план заходів з розвитку малого бізнесу в Україні
14.02.2013 | 09:44
Прес-служба Державної служби з питань регуляторної політики та підприємництва

13 лютого 2013 року Уряд України прийняв розпорядження «Про затвердження плану заходів з виконання у 2013 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні», проект якого було представлено Головою Держпідприємництва Михайлом Бродським.

 Документ був розроблений на виконання пункту 3 Закону України «Про національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні», згідно з яким Кабінетом Міністрів України щорічно затверджуються заходи з виконання цієї програми.

Реалізація розпорядження дозволить:

- спростити започаткування підприємницької діяльності;

- зменшити втручання органів державного нагляду (контролю) у діяльність суб’єктів малого підприємництва, що сприятиме покращенню умов провадження підприємницької діяльності;

- розширити доступ суб’єктів малого підприємництва до фінансово-кредитних ресурсів;

- залучити широкі верстви населення до здобуття знань, необхідних для започаткування та ведення власної справи, підвищити ефективність діяльності суб’єктів малого підприємництва в регіонах;

- покращити інфраструктури підтримки малого підприємництва.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» на фінансування заходів з розвитку малого бізнесу передбачено 2 млн. 672,8 тис. грн.

версія для друку