українська російська англійська
НКЦПФР ініціює допуск цінних паперів українських емітентів на іноземні фондові майданчики
14.02.2013 | 10:10
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила Порядок надання дозволу на розміщення та обіг цінних паперів українських емітентів за межами України. Таке рішення було прийнято на черговому засіданні регулятора, що відбулося 12 лютого 2013 року.

«Ми очікуємо, що відповідне рішення дозволить українським емітентам розміщувати свої цінні папери за межами України, що, звісно, має позитивно вплинути як на розвиток фондового ринку, так і на розвиток вітчизняної економіки в цілому. Звісно, це дасть можливість вітчизняним емітентам отримати додаткові фінансові ресурси за допомогою інструментів фондового ринку. Маємо надію, що такі ініціативи регулятора будуть позитивно сприйняті учасниками ринку, та провідні компанії, що працюють на ринку цінних паперів, долучаться до подальшої роботи над документом», - відзначила Алла Папаіка, директор департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.

Зокрема, Порядок має врегулювати видачу дозволу на розміщення та обіг цінних паперів українських емітентів за межами України, визначити перелік документів, які надаватимуться компаніями до Комісії, та регламентувати вимоги регулятора до даних підприємств.

«Нещодавно Комісія затвердила документ, який дозволить цінним паперам іноземних емітентів з українськими активами розміщуватися на вітчизняних біржах, наразі черга за допуском цінних паперів українських компаній за кордон», - резюмувала Алла Папаіка.

Нагадаємо, що нещодавно Комісія схвалила документ, який дозволить врегулювати обслуговування операцій з цінними паперами, що розміщені та знаходяться в обігу за межами України.

Найближчим часом Порядок буде розміщено на офіційному сайті Комісії, де всі бажаючі зможуть з ним ознайомитися.

 

версія для друку