українська російська англійська
На Закарпатті на проведення грошової оцінки земель 12 населених пунктів укладено договори на суму 232,9 тис. грн.
14.02.2013 | 10:30
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

На сьогодні у Закарпатській області укладено договори на проведення грошової оцінки земель 12 населених пунктів на суму 232,9 тис. гривень, у тому числі: за рахунок коштів місцевих бюджетів – 160,3 тис. гривень, за рахунок коштів від втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва – 72,6 тис. гривень. Про це повідомив начальник головного управління Держземагентства у Закарпатській області Олександр Антал.

Для забезпечення своєчасного проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель землевпорядна служба області звернулася до голів відповідних сільських, селищних та міських рад щодо вжиття заходів для вчасного виконання запланованих обсягів робіт.

Місцеві ради прийняли рішення щодо проведення повторної грошової оцінки земель 25 населених пунктів і щодо передбачення коштів на фінансування цих робіт у 12 поселеннях.

У 2013 році заплановано проведення повторної нормативної грошової оцінки земель 28 населених пунктів, у тому числі трьох міста обласного значення: Берегове, Мукачеве, Ужгород. Для виконання цих робіт необхідно 600,6 тис. гривень.

Головне управління розробило план-графік повторного проведення робіт з грошової оцінки земель у 2013 році по кожному населеному пункту, який погоджено головою облдержадміністрації. Відповідно до плану грошову оцінку необхідно виконати до липня цього року.

 

версія для друку