українська російська англійська
Ігор Прасолов провів зустріч з Послом Італії в Україні Фабріціо Романо
14.02.2013 | 10:14
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні Фабріціо Романо.

Ігор Прасолов відзначив, що Італія є одним з наших головних торговельно-економічних та інвестиційних партнерів, і Україна зацікавлена у подальшому розвитку двостороннього співробітництва.

Підтримання конструктивних робочих контактів між вищим керівництвом України та Італії сприятиме інтенсифікації співробітництва між нашими країнами. Міністр запевнив, що всі реформи, які проводить сьогодні Уряд, забезпечать необхідні передумови для підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Нова урядова команда зацікавлена у демонстрації конкретних результатів на цьому шляху.

«Цей стратегічний документ створить рамки для відносин Україна-ЄС на багато років уперед. Введення в дію положень про поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі усуне безліч торгових бар'єрів і стане значним стимулом для економічних відносин між нашими країнами. Ми розраховуємо на підтримку офіційного Риму і сподіваємося, що авторитет Італії сприятиме прискоренню підписання цієї угоди», - зазначив Міністр.

Як зазначалося під час перемовин, Україна готова до двостороннього діалогу відносно активізації співпраці з Італією у різних галузях економіки. За словами Міністра, український ринок має значний потенціал для розвитку взаємовигідного двостороннього співробітництва.

Відзначивши зростання обсягів італійських інвестицій в українську економіку, Ігор Прасолов наголосив, що одним із пріоритетів економічної політики держави є формування привабливих умов інвестування з метою залучення іноземного капіталу в національну економіку, що дозволить крок за кроком поліпшувати життя людей.

Сторони дійшли згоди про необхідність створення спільного дієвого механізму для сприяння розвитку прямих контактів між діловими колами двох країн. Представники Товариства зі страхування експортних кредитів (SACE), які були присутні на зустрічі, висловили готовність поділитися набутим досвідом у галузі створення експортно-кредитного агентства, як механізму підтримки українських експортерів.

версія для друку