українська російська англійська
Міністри закордонних справ України та Росії обмінялися вітаннями з нагоди 21-ї річниці встановлення дипвідносин
14.02.2013 | 10:56
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара та Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров обмінялися вітальними телеграмами з нагоди 21-ї річниці встановлення дипломатичних двосторонніх відносин.

«За час, що минув, нашим державам вдалося знайти взаємоприйнятні рішення з багатьох питань двостороннього порядку денного, досягти важливих результатів на шляху зміцнення стратегічного партнерства», - йдеться у листі глави МЗС України.

Леонід Кожара висловив упевненість, що системний та плідний українсько-російський діалог знайде вагоме продовження у ході майбутньої зустрічі Президентів України та Російської Федерації.

Міністр також відзначив успішну взаємодію на рівні міністерств закордонних справ у двосторонньому форматі, зокрема, в рамках Підкомітету з міжнародного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії та на міжнародній арені. «Вірю в те, що висока динаміка і результативність міжвідомчого діалогу будуть лише зростати у майбутньому», - написав у своєму листі Л.Кожара.

Протокол про встановлення дипломатичних відносин між Україною та Російською Федерацією був підписаний 14 лютого 1992 року у м. Мінськ.  

версія для друку