українська російська англійська
Столична система "швидких послуг" не має аналогів в Україні
14.02.2013 | 11:07
Київська МДА

Київ перший серед міст України забезпечив можливість для мешканців міста користуватись сервісом «швидких послуг» – відтепер 5 видів послуг можна замовити телефоном та через «особистий кабінет» на веб-порталі http://ac.dozvil-kiev.gov.ua/ . Така інформація була оприлюднена під час засідання Комітету з економічних реформ КМДА, де розглядався стан реформування сфери надання адміністративних послуг на виконання вимог закону України «Про адміністративні послуги» в м. Києві».

Нагадаємо, у 2012 році місто Київ було обране для реалізації  пілотного проекту з реформування системи надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам.

Під час реалізації пілотного проекту створено веб-портал адміністративних послуг в Києві, який забезпечує відвідувачів повною, актуальною та достовірною інформацією щодо надання адміністративних послуг в Києві та видачі документів дозвільного характеру, процедур отримання,  необхідних переліків документів, бланків заяв. У режимі он-лайн веб-портал дає можливість відслідковувати стан електронної черги, завести особистий кабінет, відстежувати проходження поданих документів, отримувати дистанційні консультації, повідомлення про отримання від дозвільного органу оригіналу документу, тощо.

версія для друку