українська російська англійська
Станція метро "Теремки" буде здана в експлуатацію вже цього року
14.02.2013 | 11:10
Київська МДА

Станція метро «Теремки» має бути здана в експлуатацію вже у 2013 році. Про це повідомив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час виїзної наради з питання будівництва дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену.

«Введенням цієї станції в експлуатацію завершується будівництво Куренівсько-Червоноармійської лінії – за останні 2,5 роки це буде 6 новозбудована станція. Питання фінансування цього проекту – вирішене. З прийняттям міського бюджету ми отримали можливість стабільно фінансувати будівництво. Крім того, Уряд цього тижня прийняв рішення про виділення додаткових 100 млн. грн. на будівництво метрополітену. Таким чином, бюджет цього будівництва майже повністю сформований» – зазначив Олександр Попов.

На сьогоднішній день будівництво станції «Теремки» завершено на 50%. Фахівці виконали один із найскладніших етапів роботи – проходку перегінних тунелів від станції «Іподром» до станції «Теремки»: 1145 м лівого та 1095 м правого перегонів. Крім того, виконано 100% огороджуючої конструкції котловану станції методом «стіна в ґрунті», спорудження основних та внутрішніх конструкцій Вестибюлю № 1 виконано на 90%, платформної ділянки – на 40 та 30% відповідно.

Згідно з проектом, станція «Теремки» споруджується відкритим способом. Передбачається спорудження двох вестибюлів, які будуть зв'язані з платформою станції сходами. Виходи з підземних переходів будуть обладнані сходовими маршами, пандусами, а також ліфтами.

Оскільки станція «Теремки» є кінцевою – за нею запроектовані оборотно-відстійні тупики з шестистрілочним з'їздом, двома оглядовими канавами по 98 м кожна, службовою платформою довжиною 107 м та пунктом технічного обслуговування рухомого складу.

 

версія для друку