українська російська англійська
Олександр Вілкул відвідав з робочою поїздкою Луганську область
14.02.2013 | 11:29
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул відвідав з робочою поїздкою Луганську область, де взяв участь в заходах, присвячених 70-й річниці визволення Луганська від німецько-фашистських загарбників, провів робочу нараду з будівництва нової Льодової арени та Центру адміністративних послуг в Луганську. Олександр Вілкул також взяв участь у засіданні колегії Луганської облдержадмінстрації.

Віце-прем'єр-міністр України, керівники області та міста поклали квіти до Пілону Слави, відкрили пам'ятний мітинг та дали старт Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України».

«У день 70-річчя визволення Луганська від німецько-фашистських загарбників його мешканці віддають данину пам'яті та поваги ветеранам - учасникам героїчних подій Великої Вітчизняної війни. У рамках соціальних ініціатив нашого Президента ветеранам та інвалідам війни надається адресна підтримка та увага», - зазначив Олександр Вілкул на мітингу, присвяченому 70-й річниці визволення Луганська.

Під час робочої наради з питань будівництва Центру адміністративних послуг Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул зазначив, що Луганська область - серед лідерів України з реформування системи адміністративних послуг.

«Впровадження електронного управління прискорює процес отримання громадянами адміністративних послуг, а також підвищує якість роботи органів влади, забезпечуючи прозорість її діяльності. При впровадженні таких електронних систем відсоток порушення строків видачі документів зводиться практично до нуля», - зазначив Віце-прем'єр-міністр України.

У рамках контролю реалізації програми «Хокей України» Олександр Вілкул провів робочу нараду на об'єкті будівництва нової Льодової арени у Луганську. «Однією з першочергових завдань держави є створення можливостей для громадян вести здоровий спосіб життя і займатися спортом», - сказав Віце-прем'єр-міністр України.

У Луганську будується спортивна Льодова арена, яка стане одним із центрів розвиток хокею і фігурного катання в регіоні. Глядацький зал арени розрахований на 500 посадочних місць.

«Завдяки появі нового спортивного комплексу у вересні 2013 року на базі Луганської дитячо-юнацької спортивної школи буде відкрито відділення фігурного катання і відділення хокею з шайбою. Навчально-тренувальні заняття для вихованців цих секцій будуть проходити на льодовій арені», - сказав Віце-прем'єр-міністр України.

«Новий льодовий комплекс стане потужним імпульсом для розвитку зимових видів спорту в Луганській області. У рамках програми «Хокей України» держава в 2010-2012 роках збудувала нові льодові арени в Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Кривому Розі та Білій Церкві. У даний час закінчується будівництво спортивних споруд в Луганську, місті Дружківка (Донецька область) і Севастополі», - сказав Олександр Вілкул.

У цей же день в Луганській облдержадміністрації за участю Віце-прем'єр-міністра України пройшла обласна колегія, на якій було розглянуто питання профілактики соціального сирітства та захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«В Україні забезпечується перехід від застарілої інтернатної моделі до сучасної європейської моделі сімейного виховання, в якій активно розвиваються дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім'ї. Цим забезпечується всебічний гармонійний розвиток і соціалізація дитини», - сказав Віце-прем'єр-міністр України.

У Луганській області функціонує 21 дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) і 178 прийомних сімей, в яких виховується 432 дитини. Завдяки співпраці з міжнародними фондами в Луганську буде побудована «Дитяче село», що складається з 9 ДБСТ з відповідною інфраструктурою.

Усього на Луганщині в сімейних формах виховання виховується 3,7 тис. дітей, що становить 78% загального числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Такі результати в Луганській області досягнуті завдяки ефективній роботі обласної влади під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Пристюка», - сказав Олександр Вілкул.

Важливим напрямком реалізації проекту Олександр Вілкул зазначив профілактику соціального сирітства. Для цього надається адресна допомога та підтримка сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах для того, щоб не допустити розлуки дітей з батьками.

 

 

версія для друку