українська російська англійська
Микола Азаров вітає ініціативу австрійського бізнесу активізувати співпрацю з Україною
14.02.2013 | 13:45
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров зустрівся з засновниками «Європейсько-Української бізнес-федерації» (ЕУБФ) Міхаелем Краусом, Корнеліусом Гранігом, Габріелем Ланскі і Бернхардом Крумплем. У зустрічі також взяли участь Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, Посол України в Австрії Андрій Березний та керівник Державного агентства з науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

Організація, створена авторитетними австрійськими бізнесменами та юристами за підтримки Посольства України в Австрії сьогодні, 14 лютого, була зареєстрована у Відні (Австрія). Вона ставить перед собою мету просувати інтереси австрійських та інших європейських компаній в Україні, а українських компаній - в Австрії та країнах Євросоюзу.

Микола Азаров підтримав намір ЕУБФ активізувати співпрацю з Україною на практичному економічному рівні та покращити комунікації щодо умов ведення бізнесу в Україні. Він запропонував, щоб найближчим часом "Європейсько-Українська бізнес-федерація" спільно з Урядом України розробили спільну програму багаторівневих комунікацій в різних галузях економіки, гуманітарній і правовій сферах, яку можна реалізувати вже у 2013 році.

Прем'єр-міністр підкреслив, що курс на асоціацію з Європейським Союзом є стратегічним для України. При цьому асоціація розглядається як «дорожня карта» перетворень усередині країни, які приведуть її до стандартів Євросоюзу.

У цьому русі найважливіша складова - структурна модернізація економіки і супутній зростання добробуту населення. Тому Уряд України реалізує нову економічну політику, націлену як на розвиток внутрішнього виробництва та споживання, так і на підтримку українського експорту. «У вирішенні цих завдань взаємне просування інтересів, яке ставить собі за мету «Європейсько-Українська бізнес-федерація», може грати дуже важливу роль», - заявив Прем'єр-міністр.

Одночасно Глава українського Уряду висловив переконання, що Австрія могла б займати більш активну позицію щодо європейської інтеграції України, і в цьому зв'язку він висловив сподівання, що заснована "Європейсько-Українська бізнес-федерація" стане важливим інструментом у досягненні цієї мети.

 

версія для друку