українська російська англійська
Держказначейство перерахувало Львівщині субвенцію на дороги
14.02.2013 | 13:54
Прес-служба Державної казначейської служби

Законом України “Про Державний бюджет України на 2013 рік” та розписом асигнувань Державного бюджету України на 2013 рік передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах місцевим бюджетам Львівської області у сумі 148 073,1 тис. гривень, з них бюджету міста Львів – 36 006,2 тис. гривень.

Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 19.01.2012 №52 (зі змінами).

Згідно з пунктом 7 вказаного Порядку перерахування субвенції здійснюється відповідно до статті 1031 Бюджетного кодексу України в межах обсягу, затвердженого законом про Державний бюджет України, за рахунок 15 відсотків таких доходів спеціального фонду державного бюджету: акцизного податку з підакцизних товарів (продукції) в частині нафтопродуктів і транспортних засобів, ввізного мита на нафтопродукти і транспортні засоби та шини до них, плати за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні

У законі про Державний бюджет України затверджуються обсяги зазначеної субвенції окремо для бюджету Автономної Республіки Крим, обласних і районних бюджетів, міських (міст Києва та Севастополя, міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення) бюджетів, інших бюджетів місцевого самоврядування, для яких у державному бюджеті визначаються міжбюджетні трансферти, а також нормативи щодекадних відрахувань від доходів спеціального фонду державного бюджету, які є джерелом надання цієї субвенції.

Станом на 14.02.2013 зазначена субвенція перерахована місцевим бюджетам Львівської області у сумі 14 769,5 тис. гривень, у тому числі бюджету міста Львів – 3 591,5 тис. гривень.

 

версія для друку