українська російська англійська
На Полтавщині розпочали проведення Дня розвитку конкуренції
14.02.2013 | 14:36
Полтавська ОДА

День розвитку конкуренції, започаткований Антимонопольним комітетом України, відтепер проводитимуть 2-3 рази на місяць в різних регіонах України. Розпочали ж проведення цього заходу у Полтавській області. Вибір не став випадковим, оскільки, за словами Голови Антимонопольного комітету України  Василя Цушка, Полтавщина 5 років поспіль перша у рейтингу за підсумками роботи, спрямованої на захист антимонопольного законодавства.

У рамках проведення Дня конкуренції під головуванням Василя Цушка в облдержадміністрації проведено розширену нараду системних органів Антимонопольного комітету України з питань захисту економічної конкуренції.

Голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко висловив вдячність з приводу того, що саме з Полтавської області почали проводити роботу такого формату: «Це хороша можливість популяризувати ті можливості, які є у керівників усіх рівнів, для забезпечення конкурентноспроможного середовища в області, спільними зусиллями вирішувати проблеми, що постають перед нами».

версія для друку