українська російська англійська
У сфері автодорожного комплексу 2012 року Держфінінспекція попередила порушень при здійсненні держзакупівель на 129 млн. грн.
14.02.2013 | 16:05
Прес-служба Державної фінансової інспекції

За результатами моніторингу державних закупівель у сфері автодорожного комплексу 2012 року фахівці Держфінінспекції України попередили витрат державних коштів при здійсненні закупівель із порушенням законодавства на загальну суму 129,4 млн. грн. Як результат, зазначені торги були відмінені. Крім того, були розірвані вже укладені договори на загальну суму 4,2 млн. грн. Про це повідомив Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв під час розширеного засідання колегії 14 лютого.

Зокрема, були відмінені торги: Служби автомобільних доріг в АР Крим на загальну суму 76,7 млн. грн. (предмети закупівлі: поточний (середній) ремонт окремих ділянок автомобільної дороги державного значення М-17 Херсон – Джанкой – Феодосія – Керч); ДП “Харківський облавтодор” на загальну суму 47,5 млн. грн. (предмет закупівлі: бітум нафтовий дорожній 60/90 – 5000 т); ДП “Черкаський облавтодор” відмінено 4 конкурсні торги на загальну суму 5,2 млн. грн. (предмети закупівлі: продукти нафтоперероблення рідкі, бітум, послуги з перевезення сухих навалочних вантажів автомобільним транспортом, навісне обладнання на автомобіль КрАЗ).

Розірвано вже укладені договори: ДП "Херсонський облавтодор" на загальну суму 0,9 млн. грн. (предмети закупівлі: шини); ДП “Черкаський облавтодор” – на загальну суму 2 млн. грн. (предмети закупівлі: продукти нафтоперероблення рідкі, бітум, послуги з перевезення сухих навалочних вантажів автомобільним транспортом, навісне обладнання на автомобіль КрАЗ); КП "Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Голосіївського району м. Києва" – на суму 1,3 млн. грн. (предмети закупівлі: послуги із санітарного оброблення та аналогічних послуг (навантаження снігу в автосамоскиди та вивезення снігу у відведені місця).

 

версія для друку