українська російська англійська
На Донеччині повторну нормативну грошову оцінку земель проведено у 1283 поселеннях
14.02.2013 | 17:20
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

У Донецькій області повторну грошову оцінку земель проведено у 1283 населених пунктах на площі понад 344 тис. га, що становить 98,6 відсотків від загальної кількості поселень. З них, землі оцінено у 26 містах обласного, 20 містах районного (міського) значення, 1237 сільських, селищних населених пунктах.

Крім того, відповідні роботи планується провести на території ще 21 поселення. Однин комплект документації щодо цього передано на затвердження до міської ради, два – на державну землевпорядну експертизу в Держземагентство України, землевпорядні організації завершують розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель трьох населених пунктів, з ними укладаються договори на розробку проектної документації для дев’яти поселень.

Довідково

Оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів сприяє збільшенню середньої (базової) вартості земель за рахунок переоцінки нормативів витрат на освоєння та облаштування (кв. м) території. Наприклад, в містах районного (міського) підпорядкування вона збільшується у 2-3,5 рази, в селищах та сільських населених пунктах у 1,6-3 рази. Це безпосередньо впливає на стабільне зростання надходжень до бюджетів.

 

версія для друку