українська російська англійська
Комісаріати Територіального управління "Північ" запросили до армії 45 тисяч юнаків
14.02.2013 | 17:53
Прес-служба Міністерства оборони

В обласних та районних військових комісаріатах Територіального управління “Північ” Сухопутних військ ЗС України триває приписна кампанія з обліку юнаків 1996 року народження для перевірки на придатність до проходження військової служби.

У процесі постановки на військовий облік кожен юнак проходить медичне та професійно-психологічне обстеження. Фахівці військових комісаріатів проводять з ними індивідуальні співбесіди та тестування, дають кожній молодій людині оцінку щодо її розумових та психологічних здібностей.

Як повідомив начальник центру особового складу органу військового управління полковник Ігор Тищенко масштабний захід наблизився до екватору. Він проходить у підпорядкованих районних військових комісаріатах без зривів.

«У зоні відповідальності Територіального управління підлягають вивченню та постановці на облік понад 65 тисяч юнаків 1996 року народження. З цієї кількості станом на сьогодні, 14 лютого, уже 45 тисяч молодих хлопців пройшли медичне та професійно-психологічне обстеження. Їх включено до зведених списків та записано в обліково-алфавітні книги», – повідомив полковник Ігор Тищенко.

Придатними до військової служби у семи областях Північної України визнано 27 тисяч юнаків.

З усіх молодиків, які пройшли приписку до призовних дільниць та визнані придатними до військової служби, понад 250 виявили бажання навчатися у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів. Ще 240 осіб хочуть пов’язати свою подальшу долю з проходженням військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

версія для друку