українська російська англійська
Україна та Угорщина активізують сільськогосподарське співробітництво
15.02.2013 | 09:54
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

14 лютого Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк провів робочу зустріч із Міністром регіонального розвитку Угорщини доктором Шандором Фазекашем.

У ході зустрічі були обговорені питання двосторонньої співпраці в рамках діяльності Спільної міжурядової українсько-угорської комісії з питань економічного співробітництва. Сторони висловили зацікавленість у співробітництві за напрямком обміну насіннєвим матеріалом і створення спільних гібридів і сортів сільгоспкультур, а також обміну їх насіннєвим матеріалом.

Також у ході зустрічі були визначені такі перспективні напрямки співробітництва між Україною та Угорщиною, як експорт/імпорт племінних (генетичних) ресурсів ВРХ молочно-м’ясної та м’ясної породи, овець, коней, а також продукції птахівництва.

У 2012 році товарообіг сільськогосподарської продукції між Україною та Угорщиною порівняно з 2011 збільшився на 25% та становив 246, 3 млн. дол США. Сума експорту українських товарів збільшилася на 16% та становила 61,4 млн. дол.

 

 

версія для друку