українська російська англійська
На Буковині обговорили шляхи розвитку інформаційного простору регіону
15.02.2013 | 10:23
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

У Чернівцях відбулась нарада з питань забезпечення інформаційних потреб жителів області, участь у якій взяли посадовці Чернівецької облдержадміністрації, представники Нацради, Концерну РРТ, генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії Любов Годнюк, керівники приватних ЗМІ, громадськість.

Голова облдержадміністрації Михайло Папієв відзначив, що за останні роки у розвитку інформаційного простору Буковини відбулося чимало позитивних змін. Зокрема, Чернівецька ОДТРК перейшла на цифровий формат мовлення, в регіоні розпочали роботу нові телерадіокомпанії.

«Сьогодні телеканал «Буковина» – це 24 години мовлення. Ми забезпечуємо право на інформацію національних меншин краю – 25% програм створюються для молдавського та румунського населення. Особлива увага – малозабезпеченим верствам населення, адже вони не мають коштів для оплати кабельного чи супутникового телебачення, тож потрібно активніше розвивати мережу цифрового мовлення та інформувати людей про його переваги», - зазначила очільниця державної телерадіокомпанії.

Окрім того, депутати обласної ради ініціюють обговорення на своєму засіданні питання про виділення коштів для ДТРК на супутникове мовлення. Також, за їх словами, необхідно прорахувати FM-частоти для обласної телерадіокомпанії, адже це забезпечило б потреби мешканців області в об’єктивній інформації.

За результатами наради буде створено робочу групу з фахівців інформаційної сфери і телекомунікацій, котрі напрацюють рекомендації щодо розвитку інформаційного простору краю і забезпечення інформаційних потреб буковинців.

 

 

 

версія для друку