українська російська англійська
Молодь України, Білорусі та Росії поглиблює свою співпрацю
15.02.2013 | 11:36
Чернігівська ОДА

  На Чернігівщині перебувають з візитом молодіжні делегації Республіки Білорусь та Російської Федерації.

В Чернігівській обласній державній адміністрації відбулася офіційна зустріч органів державної виконавчої влади у справах молоді Брянської і Орловської областей Російської Федерації, Гомельської і Могильовської областей Республіки Білорусь, представників державних органів виконавчої влади з питань сім'ї та молоді Чернігівської області, молодіжних громадських організацій.

Під час спілкування керівники делегацій обговорили перспективи міжнародного молодіжного співробітництва на 2013 рік.

У рамках тристороннього діалогу вже у 18-те відбулося підписання Виконавчого протоколу на 2013 рік до Угоди про міжнародне молодіжне співробітництво між Чернігівською, Гомельською, Могильовською, Брянською та Орловською областями, яким передбачається проведення 29 спільних міжнародних молодіжних заходів. Центральним же заходом залишається Міжнародний молодіжний фестиваль «Дружба», який щорічно відбувається наприкінці червня неподалік с.Сеньківка Городнянського району.

Учасники зустрічі обговорили питання його підготовки та проведення у поточному році. Планується, що тематикою фестивалю «Дружба-2013» стане 1025-річчя Хрещення Русі та оголошений Президентом України - Рік дитячої творчості.

 

версія для друку