українська російська англійська
Внесено зміни до Порядку проведення моніторингу програм секторальної бюджетної підтримки ЄС в Україні
15.02.2013 | 10:46
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд вніс зміни до Порядку підготовки, виконання та проведення моніторингу програм секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу в Україні. Відповідну постанову, розроблену Мінекономрозвитку,  прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 13 лютого 2013 року.

Основною метою документа є забезпечення єдиного моніторингу виконання програм секторальної бюджетної підтримки ЄС в рамках міжнародних договорів про фінансування цих програм.

Цим нормативно-правовим актом передбачається запровадити подання відповідальними центральними органами виконавчої влади щоквартальних звітів до Мінекономрозвитку і Мінфіну. У разі виявлення проблемних питань Мінекономрозвитку інформуватиме Кабінет Міністрів.

Реалізація постанови дозволить забезпечити контроль за реалізацією програм з боку координатора міжнародної технічної допомоги (Мінекономрозвитку); своєчасно реагувати на проблемні питання, які стримують виконання індикаторів програм та досягнення очікуваних результатів, а також своєчасно та в повному обсязі отримувати нефіксовані транші у рамках відповідних угод про фінансування програм.

версія для друку