українська російська англійська
Костянтин Грищенко: Відносини України та Франції у сфері культури вийшли на якісно новий рівень
15.02.2013 | 12:35
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

14 лютого ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко зустрівся з Послом Франції в Україні Аленом Ремі і обговорив розвиток українсько-французьких відносин у сфері культури, освіти, науки та охорони здоров’я.

На початку зустрічі Костянтин Грищенко відзначив: «Такі надзвичайно успішні проекти як щорічна «Французька весна в Україні» та виставка митця з України Йоганна Георга Пінзеля в Луврі вивели відносини України та Франції у сфері культури на якісно новий рівень. Нам потрібно і далі нарощувати зусилля та спільно реалізовувати амбіційні культурні проекти».

Віце-прем’єр-міністр також відзначив, що одним з пріоритетів його роботи є розвиток музейної справи в Україні та інтеграція наших музеїв у загальноєвропейський і світовий музейний простір. У зв’язку з цим він запропонував французькій стороні спільно опрацювати питання розвитку контактів між провідними музеями Франції та України, оскільки це дозволить не лише здійснювати фундаментальні дослідження, а й у форматі виставок представляти культуру наших країн.

Посол Ремі високо оцінив рівень двосторонніх відносин у культурно-гуманітарній сфері та зацікавленість українців у культурі та мові Франції. Він також підтримав ініціативи щодо зміцнення контактів між музеями двох країн.

Окремо сторони торкнулися питання ліцензування імпорту ліків. К.Грищенко поінформував Посла про хід реалізації відповідного закону та підкреслив готовність Уряду до діалогу з імпортерами ліків для вирішення питань, що виникають у цій сфері.

При цьому він наголосив, що модель ліцензування імпорту ліків, яка запроваджується зараз в Україні, ґрунтується на європейських стандартах і сприятиме тому, щоб українці отримували якісні та доступні ліки зарубіжного виробництва.

 

версія для друку