українська російська англійська
Держфінінспекція в Херсонській області торік відшкодувала втрат на понад 42 млн. грн.
15.02.2013 | 15:40
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Держфінінспекція в Херсонській області у 2012 році забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 42,6 млн. грн. Контрольні заходи були проведені на 262-х підприємствах, установах та організаціях.

До порушників фінансової дисципліни застосовано санкції у 212-ти випадках. Зокрема, у 54-х випадках призупинено бюджетні асигнування, у 85-ти – зупинено операції з бюджетними коштами, 73-м розпорядникам зменшено бюджетні призначення на суму близько 9 млн. грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 46-ти ревізій та перевірок, за якими порушено 37 кримінальних справ.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 410 посадовців. Загальна сума накладених адміністративних штрафів становить понад 90 тис. грн.

За результатами інспектування направлено 381 інформацію керівникам місцевих органів влади та самоврядування, підприємств, установ та організацій, за результатами яких прийнято 425 управлінських рішень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 132 посадовців.

У 2012 році до Державної служби фінансового моніторингу направлено інформації про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму понад 14 млн. грн.

 

версія для друку