українська російська англійська
У роботу з удосконалення законопроекту про внутрішню торгівлю активно включилися асоціації підприємців
15.02.2013 | 15:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У роботу з удосконалення проекту закону «Про внутрішню торгівлю» активно включилися асоціації підприємців з різних регіонів України.

З метою обговорення зазначеного законопроекту з керівництвом Ради підприємців та Координаційної ради з питань малого та середнього підприємництва, що створені при Кабінеті Міністрів, зустрівся заступник Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів, Урядовий уповноважений з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» та сприяння розвитку громадянського суспільства Ю. А. Авксентьєв.

Крім того, питанню напрацювання збалансованого законопроекту про внутрішню торгівлю була присвячена нарада, що проходила 15 лютого у Будинку Уряду за участю представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Міністерства доходів і зборів, Міністерства аграрної політики і продовольства, Антимонопольного комітету, Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, асоціацій підприємців, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів та Координаційної ради з питань малого та середнього підприємництва.

Співголова Координаційної ради з питань малого та середнього підприємництва Володимир Левін зазначив, що в рамках напрацювання законопроекту Координаційна рада активно працює над захистом інтересів підприємців. «Зараз до цього процесу активно підключилися всі асоціації підприємців, аби прийняти дієвий, збалансований закон», - наголосив він.

Під час наради представники асоціацій підприємців внесли свої зауваження і пропозиції до цього проекту закону, зокрема щодо діяльності малих архітектурних форм (МАФів) та податкової звітності.

Асоціації планують і надалі вести активний діалог з Кабінетом Міністрів з метою прийняття компромісного закону.

Нагадаємо, що під час засідання Уряду 9 лютого Микола Азаров наголосив на важливості прийняття закону про внутрішню торгівлю: «Доопрацювання законопроекту «Про внутрішню торгівлю» треба прискорити і заручитися щодо нього підтримкою громадськості». Він доручив Міністру економічного розвитку і торгівлі завершити цю роботу протягом місяця. Також Глава Уряду підкреслив, що особисто має намір обговорити принципові положення цього законопроекту з Радою підприємців при Кабінеті Міністрів.

Микола Азаров наголосив, що розроблений Мінекономрозвитку законопроект «Про внутрішню торгівлю» є надзвичайно важливим, адже після «Правил радянської торгівлі» жодного системного закону про внутрішню торгівлю в Україні не було.

 

версія для друку