українська російська англійська
"Перший Ukraine" мовитиме і в Північній Америці
16.02.2013 | 10:10
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Міжнародний супутниковий канал «Перший Ukraine» уже в березні цього року розширить географію свого мовлення на країни Північної Америки – США і Канаду. Це стане можливим завдяки домовленостям із найбільшою платформою інтернет-телебачення і одним з IPTV операторів Канади.

Перші переговори з провайдерами послуги було розпочато незабаром після запуску каналу у вересні минулого року. Після узгодження юридичних і технічних питань трансляції каналу, наразі сторони перебувають на фінальній стадії узгодження цього питання.

«Вихід на країни Північної Америки – одна з ключових цілей нашого каналу, яка прописана в стратегії супутника на 2013 рік під номером один. Після підписання договорів, яке має відбутися незабаром, ми зможемо вийти на США і Канаду і надати українцям, які живуть у Північній Америці, можливість дивитися кращі програми Національної телекомпанії і наші ексклюзивні проекти», - сказав генеральний продюсер каналу «Перший Ukraine» Сергій Логунов.

Нагадаємо, з 15 жовтня 2012 року супутниковий канал Національної телекомпанії України – «Перший Ukraine» вийшов в ефір з оновленою сіткою мовлення. На сьогодні він мовить у відкритому доступі на території від східних провінцій Іспанії до європейської частини Російської Федерації включно.

У січні 2013 року також було відкрито сайт каналу FirstUA.com, за допомогою якого можна подивитися його он-лайн трансляцію в будь-якому куточку планети.

 

версія для друку