українська російська англійська
У МОНмолодьспорту проведено круглий стіл з питань збереження здоров'я дітей дошкільного віку
16.02.2013 | 12:12
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Під головуванням заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського у Міністерстві проведено круглий стіл з питань збереження здоров’я дітей дошкільного віку та виховання здорового способу життя.

Під час засідання інструктори розповіли про специфіку роботи з дошкільнятами, поділились унікальним досвідом, що сприяє оздоровленню дітей та окреслили проблеми, з якими стикаються щодня у професійній сфері.

Виявилося, що в дошкільних навчальних закладах України широким популярними є не лише традиційні заняття з фізичної культури та плавання, а й інші сучасні здоров’язбережувальні технології. Так, найпоширенішими є: гра у волейбол, футбол, шашки, вживання фіточаїв, упровадження системи загартовування організму, масажі, впроваджують також елементи фітнесу, йоги, гімнастики, хореографії, аквааеробіки, ритмотерапії, метод пісочної терапії, акваметод тощо. Також використовують «стежини здоров’я», степ-платформи та інше фізкультурне обладнання. Багато проводиться і спортивних свят: «Спартакіада», «День Нептуна», «Олімпійські ігри на воді» тощо. У садочках запроваджено «Школа розумного руху», студія «Разом з мамою», «Школа сприяння здоров’ю».

Окрім того, багато практиків упроваджують в своїй повсякденній роботі й власні методи, методики та розробки, які запропоновано подавати на розгляд до МОНмолодьспорту для отримання грифа Міністерства.

Обговорили і проблеми, більшість з яких можна вирішувати на місцях.

 

 

 

версія для друку