українська російська англійська
Микола Азаров відзначив видатний внесок Володимира Щербицького в розвиток України
15.02.2013 | 18:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров звернувся до учасників урочистих зборів, присвячених 95-річчю з дня народження Володимира Васильовича Щербицького, багаторічного керівника Радянської України.

Глава Уряду зазначив, що видатний державний діяч, організатор народного господарства і політик в масштабах всього колишнього Радянського Союзу Володимир Васильович Щербицький дуже багато зробив для розвитку промисловості і сільського господарства, культури та освіти, науки і спорту в Україні.

Була проведена корінна технічна модернізація промисловості. З'являлися цілі нові галузі промисловості. З нуля будувалися потужні і складні виробництва. Розвивалася також культура і архітектура: в Києві, а також в інших містах країни було побудовано безліч чудових архітектурних об'єктів, якими по праву пишаються громадяни України і в наш час. Всі ми пам'ятаємо досягнення київського «Динамо», і це також багато в чому було заслугою Володимира Васильовича.

Прем'єр-міністр підкреслив, що тільки зараз, через багато років, Президент України Віктор Янукович і чинний Уряд взялися за масштабну програму оновлення країни, зіставну з післявоєнним відновленням народного господарства і технологічною революцією 60-х років минулого століття.

На цьому шляху потрібно шукати нестандартні рішення в абсолютно нових реаліях. Тому світла пам'ять про людину, що зумів об'єднувати сили для творчої роботи, повинна служити прикладом того, які масштабні завдання під силу нашому народові, Україні.

 

версія для друку