українська російська англійська
Проблему доріг в Україні можна вирішити тільки багаторічною системною роботою, - М.Азаров
15.02.2013 | 20:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров у соціальній мережі Фейсбук заявив, що вітає будь-яку форму активності, спрямовану на позитивний результат. Так він прокоментував створення у Фейсбуці спільноти "Я ненавиджу Укравтодор".

«Можна по-різному ставитися до роботи "Укравтодору", особливо зараз, коли наші дороги дійсно знаходяться в дуже поганому стані, але ненависть - це не творче почуття... Проблеми наших доріг не вирішуються ні любов'ю, ні ненавистю, а вирішуються великою системною роботою», - підкреслив Микола Азаров, додавши, що насамперед, вирішення проблем залежить від необхідних фінансових ресурсів, від створення матеріально-технічної бази для будівництва доріг.

Наприклад, в Україні працюють близько 300 асфальтобетонних заводів, в той час, як на мережу доріг протяжністю 170 тисяч кілометрів потрібно не менше 2 тисяч заводів.

«Тобто потрібно побудувати велику кількість сучасних асфальтобетонних заводів, кар'єрів, придбати багато сучасної техніки, потрібно кілька сучасних проектних організацій. Потрібна злагоджена робота дорожників та місцевих органів влади. І багато інших факторів, які мало залежать і від любові, і від ненависті. Але я вітаю будь-яку форму активності, особливо коли її підсумками є якийсь позитивний результат», - сказав Прем'єр-міністр.

 

версія для друку