українська російська англійська
Уряд прийняв рішення про надання матдопомоги постраждалим від авіакатастрофи в Донецьку
18.02.2013 | 12:46
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги потерпілим від авіакатастрофи в Донецьку 13 лютого 2013 року.

Так, за словами Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула «постраждалі в авіакатастрофі отримають по 25 тисяч гривень, а члени сімей загиблих по 100 тисяч гривень матеріальної допомоги».

Нагадаємо, 13 лютого в 18.09 міжнародному аеропорту міста Донецька зазнав катастрофи літак, який прибув рейсом з Одеси. Для надання необхідної допомоги постраждалим, підтримки сімей загиблих та з'ясування причин авіакатастрофи була створена урядова комісія. Її очолив Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул.

На борту літака знаходилося 52 людини, в тому числі 8 членів екіпажу. B результаті авіакатастрофи загинули 5 пасажирів. У лікарню було відправлено 26 осіб. Підрозділи служби з надзвичайних ситуацій спрацювали оперативно. Вже через три хвилини після аварії вони приступили до проведення аварійно-рятувальних робіт. Всім постраждалим була надана необхідна медична та психологічна допомога. В даний час всі пасажири виписані з лікарні, в медустанові знаходиться тільки 6 чоловік екіпажу.

Ситуація знаходиться на постійному контролі керівництва країни.

У даний момент іде розшифровка «чорних скриньок». Остаточні результати причин аварії будуть названі за результатами роботи урядової комісії.

версія для друку