українська російська англійська
Дорожники проводять роботи з усунення ямковості у тих областях, де дозволяють погодні умови
18.02.2013 | 17:06
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Реформування дорожньої галузі, зокрема, вдосконалення системи державного управління автошляхами загального користування, передача частини доріг на місцевий рівень дозволить покращити ситуацію з нинішнім станом автомобільних доріг. Про це повідомив Міністр інфраструктури Володимир Козак під час прес-конференції у Кабінеті Міністрів України.

Він розповів, що таку кількість руйнувань на дорогах, за яку справедливо критикують, спричинили складні зимові погодно-кліматичні умови та людський фактор.

"Проводяться перевірки господарської діяльності дорожніх організацій, за результатами яких винні обов'язково будуть притягнуті до відповідальності, – сказав Міністр. - Щодо погодних умов, які негативно вплинули на стан доріг, то впродовж зими температура за нульову позначку опускалася 26 разів".

Як повідомив Володимир Козак, на сьогодні через складні зимові погодно-кліматичні умови близько 1,4 млн. кв. м площі усіх доріг вкрито ямковістю.

"За сприятливих погодних умов більше 90 асфальтобетонних заводів запрацюють у повному обсязі. Наразі працює 23 таких заводи – дорожники проводять усунення ямковості там, де дозволяє погода", - зазначив Міністр інфраструктури.

Крім того, Володимир Козак наголосив, що окрім проведення ремонтних робіт вживатимуться заходи для захисту існуючого дорожнього покриття, зокрема, від перевантаженості, для дотримання габаритних параметрів, температурних режимів руху.

 

 

версія для друку