українська російська англійська
Павло Лебедєв: Саме учасники бойових дій уособлюють великий дух бойового братерства та взаємодопомоги
18.02.2013 | 17:50
Прес-служба Міністерства оборони

18 лютого в Орденській залі Генерального штабу Збройних Сил України Міністр оборони України Павло Лебедєв в урочистій обстановці вручив державні нагороди та заохочення військовослужбовцям і працівникам Збройних Сил України, які брали участь в бойових діях на території інших держав.

Так, за значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Указом Президента України начальника штабупершого заступника командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенанта Анатолія Пушнякова нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня. Орденом Данила Галицького – старшину 33-го полігону 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України старшого прапорщика Петра Шинкаренка. Чотири офіцери отримали медалі.

Водночас наказом Міністра оборони України за вагомий особистий внесок у розвиток Збройних Сил, зразкове виконання військового та службового обов’язку, відданість справі та високий професіоналізм група військовослужбовців та працівників ЗС України отримали медалі, грамоти та цінні подарунки.

Звертаючись до присутніх під час урочистостей, керівник вітчизняного оборонного відомства наголосив, що нині в Україні проживає близько 164 тисяч наших співвітчизників, які брали участь у воєнних конфліктах в різних країнах світу, з яких понад 5 тисяч проходять службу у Збройних Силах України. У державі шанується героїзм і звитяга тих, хто пройшов Афганістан та Ірак, пильнував мир на території колишньої Югославії, у Лівані, Судані, Сьєрра-Леоне, а нині охороняє спокій громадян у Косово, Ліберії та Демократичній Республіці Конго.

«Ваші подвиги – це правда історії, а виявлені вами самопожертва та героїзмяскравий приклад служіння Батьківщині. Саме ви, як ніхто, знаєте ціну мирного життя, – звертаючись до учасників бойових дій на території інших держав підкреслив Міністр оборони України Павло Лебедєв. – Ваш безцінний бойовий досвід необхідний для всебічної підготовки військовослужбовців, патріотичного виховання майбутніх захисників Вітчизни. Саме ви уособлюєте великий дух бойового братерства та взаємодопомоги. Започатковані вами традиції продовжують і примножують воїни Збройних Сил України».

 

версія для друку