українська російська англійська
Одеська область серед лідерів за обсягом прямих іноземних інвестицій
19.02.2013 | 15:08
Одеська ОДА

Протягом минулого року в економіку Одеської області надійшло 418,3 млн. дол. США прямих іноземних інвестицій. Про це повідомила директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності  та європейської інтеграції обласної державної адміністрації Євгенія Волинець.

Директор департаменту зазначила, що накопичувальним підсумком сума прямих іноземних інвестицій склала 1,6 млрд. дол. США, що на 34% більше обсягів на початок минулого року. Основні обсяги іноземних інвестицій надійшли у підприємства альтернативної енергетики, транспорту, переробної промисловості.

Євгенія Волинець наголосила, що в 2012 році підприємствами Одеської області здійснювалися зовнішньоторговельні операції (ринок товарів) з партнерами зі 150 країн світу. Також було налагоджено співпрацю на ринку послуг зі 180 країнами світу. При цьому спостерігається збільшення експорту товарів (відносно 2011 року) майже на 16% та збільшення імпорту на 19,4%.

Серед пріоритетів на 2013-2014 роки Євгенія Волинець назвала створення на території Одеської області індустріальних парків різного профілю та форми власності, а також  роботу з реалізації на території області компонентів національних проектів.

версія для друку