українська російська англійська
Громадські організації Черкащини отримали підтримку на понад 918 тис. грн.
19.02.2013 | 18:20
Черкаська ОДА

На соціальний захист громадян Черкащини спрямовано виконання обласної комплексної програми «Турбота» на 2009-2013 роки. Основні напрямки її реалізації спрямовано на поліпшення соціально-побутового обслуговування ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян, інвалідів та ін.

Начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Скляров повідомляє, що 2012 року соціальними робітниками, державним соціальними інспекторами, спільно з виконкомами сільських та селищних рад, проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання 20 тисяч осіб різних категорій громадян похилого віку з метою визначення їх потреб і надання адресної соціально-побутової допомоги вдома.

Ветерани війни першочергово забезпечуються санаторно-курортними путівками. Загалом, торік оздоровлення пройшли 1801 інвалід та ветеран війни.

2012 року розпочали роботу два нових підприємства громадських організацій інвалідів – підприємство «ОблСІЧ» обласного громадсько-соціального об’єднання «Асамблея інвалідів Черкащини» та підприємство «Фаворит-2020» Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Рух за рівні можливості».

На фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів з обласного бюджету в 2012 році профінансовано – 918,8 тис. грн.

 

версія для друку