українська російська англійська
Київ поповниться 77 новими тролейбусами
20.02.2013 | 10:16
Київська МДА

21 лютого на розгляд депутатів Київради буде представлений проект рішення «Про залучення кредиту на придбання тролейбусів для КП «Київпастранс».

У разі прийняття проекту рішення, КП «Київпастранс» отримає змогу залучити кредит на суму до 284 млн. 900 тисяч гривень. За ці кошти комунальне підприємство придбає 77 нових сучасних тролейбусів «Богдан» із низьким рівнем підлоги. Це дасть можливість прискорити висадку та посадку пасажирів і дозволить перевозити осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Довжина транспортного засобу сягатиме понад 18 метрів, а максимальна кількість пасажирів, яку зможе вмістити тролейбус, складає 184 особи. Крім того, тролейбуси матимуть поліпшену систему вентиляції через дахові люки, розсувні кватирки та примусову вентиляцію, а також будуть обладнані системою кондиціювання повітря як в салоні, так і в кабіні водія, що дозволить створити комфортні умови для перевезення пасажирів громадським транспортом в спекотний період року.

Нові сучасні системи управління тягою на IGBT-модулях, якими будуть обладнані нові тролейбуси, дозволяють економити споживання електроенергії до 45%. Функція автономного ходу транспортного засобу дасть можливість об’їжджати перешкоди без живлення від контактної мережі.

Для безпеки киян та гостей міста в салоні будуть встановлені відеокамери для контролю за станом виходу та входу пасажирів. Також тролейбуси матимуть сучасні електронні інформаційні системи, які мають зовнішній інформатор для оголошення на зупинках номеру маршруту тролейбуса, що прибуває, для зручності проїзду осіб із вадами зору.

Оновлення парку КП «Київпастранс» такими тролейбусами дозволить підвищити комфортність міського пасажирського транспорту та забезпечити належне його функціонування.

Як нагадали у КП «Київпастранс», придбати нові тролейбуси планувалося ще минулого року – це було передбачено рішенням Київради від 14.07.2011 року «Про придбання тролейбусів для КП «Київпастранс». Однак через об’єктивні причини кредитні кошти не були залучені до міського бюджету у 2012 році. Прийняття 21 лютого 2013 року рішення про залучення кредиту на придбання тролейбусів дозволить КП «Київпастранс» отримати кошти та профінансувати реалізацію договору закупівлі тролейбусів, що був укладений ще у лютому минулого року.

версія для друку