українська російська англійська
На Херсонщині з початку року відремонтовано близько 100 км доріг
20.02.2013 | 11:30
Херсонська ОДА

У зв’язку з погодними умовами, пов’язаними із великою кількістю опадів, що призводе до перезволоженню насипу земляного полотна автомобільних доріг, складних погодних умов, а також враховуючи що покриття проїзної частини більшості автомобільних доріг області втричі перевищило терміни проведення капітального ремонту, на сьогодні відбувається масове руйнування покриття проїзної частини автомобільних доріг загального користування.

За оперативними даними на сьогодні вражено ямковістю понад 2 тис. км доріг з 5 тис. км, що налічуються в області. Площа ділянок доріг, що потребують ремонту складає більше 20 тис. кв. м.

З 15 січня поточного року розпочато роботи з ліквідації аварійної ямковості. До роботи з ліквідації ямковості в області залучається до 30 бригад, які укомплектовані відповідною технікою. Загалом з початку року виконано ремонт на майже 100 км доріг, загальною площею біля 5 тис. кв. м.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху ділянки автодоріг, що уражені ямковістю облаштовуються відповідними дорожніми знаками.

 

версія для друку