українська російська англійська
У Харкові триває Міжнародна зимова школа з програмування
20.02.2013 | 16:06
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

15 лютого 2013 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки вшосте урочисто відкрито Міжнародну зимову школу з програмування, робота якої  триватиме до 25 лютого 2013 року.

Кількість учасників Зимової школи щороку невпинно зростає: 2013 року зареєструвалися 322 учасники та 70 тренерів, які у складі 113 команд представляють 60 вищих навчальних закладів України, Російської Федерації, Грузії, Республіки Казахстан, Республіки Білорусь, Республіки Болгарія.

З вітальним словом до учасників звернувся проректор з наукової роботи Харківського національного університету радіоелектроніки Микола Сліпченко. Він зазначив, що Зимова школа є унікальним заходом, мета якого – підвищення професійного рівня молодих IT-фахівців, удосконалення знань щодо майстерності алгоритмізації та програмування.

Зазначалося, що програмою школи органічно поєднано теоретичну частину (лекційні заняття) та практичну підготовку (розв’язання алгоритмічних задач). Унікальним в організації навчання є раціональне використання високого інтелектуального потенціалу тренерського складу: щодня заняття проводять окремі лектори, що дозволяє учасникам отримувати найбільш корисну, актуальну і затребувану інформацію від кращих IT-фахівців України та зарубіжних країн. Високий рівень заходу досягається за рахунок вмілого і оптимального поєднання теорії та практики з наступним розбором рішення задач, які виявилися найбільш складними.

Проведення в Україні Зимової школи з програмування сприяє розвиткові міжнародних зв'язків у сфері науки та освіти та зростанню престижу України. На думку організаторів, важливим є підвищення якості освіти, адже участь висококваліфікованих викладацьких кадрів з різних країн забезпечує підготовку на рівні міжнародного формату ACM (Associationfor Computing Machinery). Так, Школа покликана не лише підвищити рівень молодих фахівців у сфері програмування, але й налагодити і підтримувати професійні зв'язки всередині міжнародної спільноти програмістів.

 

версія для друку