українська російська англійська
Олександр Вілкул: Уряд виділив 9,2 млн. грн. для забезпечення Севастополя питною водою
20.02.2013 | 18:08
Прес-служба Вице-прем'єр-міністра

Уряд виділив з резервного фонду державного бюджету 9,2 млн. грн. для забезпечення Севастополя питною водою. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час оперативної наради.

У 2012 році при складних кліматичних умовах, що склалися в результаті жаркого літнього і осіннього періодів, виникло виснаження запасів глибоких вод і утворився дефіцит водного запасу Чорноріченського водосховища, яке є основним джерелом водопостачання м. Севастополь.

За інформацією регіонального центру з гідрометеорології Автономної Республіки Крим поліпшення гідрологічної ситуації в басейні річки Чорна найближчим часом не очікується.

Згідно з експертною оцінкою Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» ситуація, яка склалася в Чорноріченському водосховищі, є критичною. Відновлення запасів водних ресурсів можливо тільки при припиненні відбору води з Чорноріченського водосховища протягом зимового періоду.

«Для того, щоб жителі Севастополя були забезпечені питною водою, Уряд виділив з резервного фонду державного бюджету 9,2 млн. грн. Кошти спрямовані на транспортування води з найбільшого серед наливних штучних водойм Криму - Міжгірського водосховища через водопровідні споруди Кримського республіканського підприємства «Виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства м. Сімферополь» в Севастополі. Рішення Уряду вирішило проблему з відновленням водних ресурсів Чорноріченського водосховища і забезпечило стабільне постачання питною водою Севастополя», - сказав Олександр Вілкул.

В даний час Урядом ведеться робота щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету у розмірі понад 20 млн. грн. для стабілізації водопостачання й інших міст Криму.

«Уряд виконує необхідний комплекс дій для забезпечення водою жителів Кримського півострова», - сказав Олександр Вілкул.

 

версія для друку