українська російська англійська
Павло Лебедєв: Надлишкове військове майно буде реалізовано на відкритих аукціонах з контролем громадськості
20.02.2013 | 20:02
Прес-служба Міністерства оборони

«Українська сторона виступила з пропозицією освоєння земель Міністерства оборони України і тих, що орендує Міністерство оборони Російської Федерації під будівництво житла для військовослужбовців як українських Збройних сил, так і Збройних сил Росії». На цьому 20 лютого наголосив Міністр оборони України Павло Лебедєв у Севастополі, за підсумками зустрічі з Міністром оборони Російської Федерації генералом армії Сергієм Шойгу, який з робочою поїздкою відвідує Чорноморський флот.

Зі слів Павла Лебедєва, Міністерство оборони України відпрацювало механізми реалізації надлишкового військового майна, а саме – військових містечок, які вивільнені від військових частин і не використовуються за призначенням.

«Їх буде реалізовано на відкритих публічних і прозорих аукціонах з контролем громадськості, а отримані кошти спрямовано на забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України. Дані об’єкти є досить привабливими для інвесторів як бази для створення технопарків або житлових комплексів. На зустрічі я запропонував російській стороні взяти участь у цьому проекті. Наразі чекаємо відповіді», – повідомив Міністр оборони України.

Під час переговорів Павло Лебедєв також ініціював важливе питання щодо виплати пенсій на території України для військових пенсіонерів РФ, які після завершення військової служби проживають у Севастополі.

«Потрібно вирішити питання на законодавчому рівні, щоб вони могли отримувати свої пенсії у Севастополі, що значно полегшить цю процедуру для людей. Сьогодні для отримання пенсії пенсіонер повинен виїжджати у Росію, а це не зручно, це витрати. Головне зробити те, що потрібно людям. Рішення на законодавчому рівні між нашими країнами зніме цю проблему і стане стимулюючим для економіки міста», – відзначив Міністр оборони України Павло Лебедєв.

 

версія для друку