українська російська англійська
Цьогоріч для всіх районів Полтавської області придбають по шкільному автобусу
21.02.2013 | 11:10
Полтавська ОДА

Цього року обласна влада Полтавщини  планує придбати у кожен район області по одному шкільному автобусу. До того ж  для перевезення дітей з обмеженими фізичними можливостями куплять два додаткових –  Великобагачанському та Хорольському районам. Про це повідомила заступник директора департаменту освіти і науки ОДА Галина Власюк на засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури.  

За її словами, для придбання транспорту державним бюджетом передбачено 12 млн. 811 тис. грн. Автобуси закуплять  у рамках Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус».

Необхідність такого придбання пояснив голова обласної ради  Іван Момот: «На сьогодні область на 100% забезпечена шкільними автобусами, але деякі з них вже застарілі. Тому  автобуси, які надійдуть цьогоріч – це в основному на оновлення матеріально-технічної бази. На придбання автобусів передбачені кошти  і з обласного бюджету. Ми хочемо прозоро розподілити ці автобуси,  в першу чергу, для сільської місцевості»,     сказав  Іван Момот.

 Наразі визначили райони, яким найбільш необхідний названий вид транспорту. Серед таких – Хорольський, Миргородський, Зіньківський, Семенівський, Лубенський, Карлівський, Новосанжарський та Глобинський.

За роки дії Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» в області придбали  257 шкільних автобусів. Це дало змогу 100% підвозити учнів та на 88,9% освітян.  Для виконання програми необхідно придбати ще 100 шкільних автобусів.

 

версія для друку