українська російська англійська
Внесено зміни до Порядку використання коштів для підтримки будівництва вугле- та торфодобувних підприємств
21.02.2013 | 10:36
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Уряд прийняв Постанову від 20.02.2013 року про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2012 р. № 988 (щодо Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки будівництва вугле- та торфодобувних підприємств, їх технічного переоснащення та виконання програми реновації гірничошахтного обладнання).  Постанову прийнято в рамках реалізації Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», прийнятого Верховною Радою України 6 грудня 2012 року.

Метою Постанови Кабінету Міністрів України є приведення нормативно-правового акта у відповідність до бюджетного законодавства для цільового спрямування коштів державного бюджету за напрямами, передбаченими бюджетною програмою «Державна підтримка будівництва вугле- та торфодобувних підприємств, технічне переоснащення зазначених підприємств».

Прийняття цього урядового документа дозволить спрямувати кошти  за напрямами з метою продовження будівництва об’єктів, поетапне введення яких в експлуатацію у відповідному та наступних роках забезпечить збільшення обсягу видобутку вугілля і торфу або підтримання досягнутої виробничої потужності, поліпшення умов безпеки праці, удосконалення підземного транспорту. А також  виконати програму введення нових лав і завдання з видобутку коксівного та енергетичного вугілля, зберегти робочі місця, покращити соціальний клімат у шахтарських колективах.

 

версія для друку