українська російська англійська
Міністерство культури й надалі готове долучатися до українсько-італійських мистецьких проектів
21.02.2013 | 12:59
Прес-служба Міністерства культури

Міністр культури Леонід Новохатько провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні Фабріціо Романо.

У зустрічі також взяли участь члени делегації Академії Театру «Ла Скала» (м. Мілан) на чолі з президентом Академії П'єром-Андреа Шеваллардом та генеральним директором Академії Луїзою Вінчі і директором Італійського інституту культури в Україні Нікола Франко Баллоні.

Під час зустрічі сторони обговорили питання подальшого розвитку культурного співробітництва між Україною та Італійською Республікою.

Леонід Новохатько запевнив членів делегації та пана Посла, що Міністерство культури і надалі готове долучатись до усіх спільних мистецьких проектів. «Італію й Україну об’єднують давні культурні зв’язки, які мають своє продовження сьогодні. І сьогоднішня зустріч сприятиме подальшій активізації культурного співробітництва між двома країнами», - зазначив він.

Сторони також обговорили організаційні питання проведення концерту Академії оперного театру «Ла Скала» у Національній опері України.

За ініціативи Посольства Італійської Республіки в Україні в рамках реалізації проекту «Академія оперного театру «Ла Скала» у Національній опері України» 19-20 лютого відбулися прослуховування молодих українських співаків, кращим з яких нададуть стипендії Уряду Італії. Загальна річна кількість місць на усі країни – 12. Заняття проводили такі видатні майстри сцени та професори Академії оперного театру «Ла Скала» як баритон Р.Блузон, тенор Л.Альва, сопрано М.Френі та Л.Серра та інші.

Насамкінець сторони висловити впевненість у подальшій плідній співпраці в галузі культури між Україною та Італійською Республікою.

 

 

версія для друку