українська російська англійська
Обсяг промислової продукції Львівщини збільшився на 16,1%
21.02.2013 | 17:25
Львівська ОДА

Департаментом економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації розглянуто підсумки роботи промислових підприємств області.

Так, у січні 2013 року проти січня 2012 року обсяг промислової продукції в області збільшився на 16,1%. Зокрема, наростили випуск продукції підприємства переробної промисловості – на 23,4%.

Зростання відбулося у галузях з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – у 1,5 раза; з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – на 46,5%; машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування – на 29,4%; текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 13,7%; з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 9,2%; виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – на 5,1%.

Зменшення випуску продукції відбулось на підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції на 30,2%, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування на 6,2%.

версія для друку