українська російська англійська
Зовнішня торгівля товарами на Чернігівщині збільшилась майже на 30%
21.02.2013 | 19:28
Чернігівська ОДА

Протягом 2012 року підприємства та організації Чернігівщини експортували товарів на 542,4 млн. дол. США, що на 29,5% більше, ніж у 2011 році.

Від іноземних партнерів отримано товарів на 544,8 млн. дол. США. Партнерами підприємств та організацій області були 108 країн світу. П’ятірку найбільших торгових партнерів в експорті очолює Росія, до якої поставлено товарів на 141,6 млн. дол. США, або 26% загального обсягу області. Далі йдуть Білорусь, Іспанія, Молдова, Італія.

Основними статтями експорту були зернові культури, вироби з паперу та картону, готові харчові продукти, деревина й вироби з неї, текстильні матеріали та текстильні вироби, частка яких складала 72,8% загального обсягу.

Майже дві третини імпорту забезпечували Російська Федерація, Білорусь, Німеччина, Бразилія, Польща та Італія. В асортименті імпорту переважали готові харчові продукти, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, папір та картон, засоби наземного транспорту, крім залізничного, продукція хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості, текстильні матеріали та текстильні вироби.

 

версія для друку