українська російська англійська
К. Грищенко: Держава концентруватиме наявні ресурси на розвитку гуманітарної сфери в малих населених пунктах
22.02.2013 | 09:13
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

21 лютого ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко відвідав з робочим візитом Хмельницьку область, де взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття нової школи у селищі міського типу Гриців Шепетівського району.

«Мені дуже приємно сьогодні брати участь у відкритті нової школи, що стане одним з кращих освітніх центрів І-ІІІ ступенів  на Поділлі. Більше восьмисот дітей зможуть здобувати освіту в класах, що відповідають найкращим сучасним вимогам», - наголосив на відкритті школи К.Грищенко.

Віце-прем’єр-міністр висловив переконання, що однією з найважливіших складових успішного економічного розвитку держави, є збереження демографічного потенціалу малих міст та сіл.

«У сучасній економіці, де все більшу роль відіграє малий та середній бізнес, надмірна концентрація людських та інших ресурсів у столиці та великих містах призводить до появи істотних економічних дисбалансів та провокує вразливість в умовах кризи. Впевнений, при всій важливості розвитку Києва, Донецька, Львова, Одеси саме такі селища та містечка, як Гриців, вже ближчими роками забезпечуватимуть збалансований соціальний розвиток та диверсифікацію надмірно залежної від цін на метали та добрива на світових ринках української економіки», - зазначив К.Грищенко.

Віце-прем’єр-міністр особливо наголосив на тому, що держава концентруватиме доступні ресурси на розвитку гуманітарної сфери в малих населених пунктах.

«Щоб людей в маленьких містах, селищах та селах тримала не лише любов до рідної землі, держава концентруватиме наявні в неї не такі вже великі ресурси на розвитку гуманітарної сфери в цих малих населених пунктах: шкіл, лікарень, закладів культури», - зазначив К.Грищенко.

Довідково

На території селища Гриців (Шепетівський район) з 1992 року будується Грицівська загальноосвітня школа І -  ІІІ ступенів, яка розрахована на 834 учнівських місць. Наприкінці 90 – х років будівництво було призупинено. Активно відновилось у 2010 році. З 2010 по 2012 роки на будівництво школи було виділено 15 млн. 709 тис. 800 грн. при загальних витратах з початку будівництва 19 млн. 657 тис. грн.

На базі Грицівської ЗОШ І – ІІІ ст. планується забезпечити функціонування освітнього округу, а також створити умови для здобуття дошкільної освіти для 50 дітей дошкільного віку.

версія для друку