українська російська англійська
Держінформнауки: Право ІТ-компаній на отримання податкових пільг і надалі визначатиметься згідно з ПКУ
22.02.2013 | 09:46
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації послідовно здійснює заходи спрямовані на надання державної підтримки вітчизняній індустрії програмної продукції. Одним з важливих кроків реалізації такої підтримки і було прийняття відповідних законів.

Держінформнауки активно відстоювало доцільність та необхідність встановлення особливостей оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції та готово було, в разі прийняття відповідних законодавчих положень прийняти участь в реалізації механізму надання державної підтримки.

У першій редакції Закону України «Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції» були положення щодо участі Держінформнауки для забезпеченості неупередженості та об’єктивності під час звернення суб’єктів індустрії програмної продукції про встановлення особливостей оподаткування.

Але під час повторного розгляду Закону України «Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції» з урахуванням пропозицій Президента України ці положення з метою усунення підстав для спекулятивних висловлювань про «зловживання чиновників» дане положення було виключено.

На даний час законопроект 2063 «Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції» не передбачає ніяких положень щодо участі Держінформнауки у відборі суб’єктів індустрії програмної продукції.

 

версія для друку