українська російська англійська
На Рівненщині молодіжні проекти мають бюджетну підтримку
22.02.2013 | 10:47
Рівненська ОДА

В області стартував щорічний конкурс проектів молодіжних і дитячих організацій. На втілення своїх задумів громадські активісти цьогоріч можуть отримати до 20 тисяч гривень. Загалом на реалізацію креативних молодіжних ідей в обласній казні зарезервували 120 тисяч гривень, повідомив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов.

Щоб отримати бюджетні гроші, необхідно до 15 березня подати цікаві проекти. Вони мають бути зорієнтовані на розвиток дитячих та молодіжних організацій, боротьбу з дитячою бездоглядністю, хворобами та шкідливими звичками, а також мати іншу суспільно важливу складову. Олексій Губанов переконаний, що такі інвестиції матимуть потужний соціальний ефект – це результат самих проектів, а головне – активність та ініціативність молодіжних і дитячих організацій Рівненщини.

До слова, торік молодіжні активісти, які перемогли в конкурсі та одержали підтримку з обласної казни, зокрема, влаштували Відкритий молодіжний фестиваль «Горлиця», таборування дітей із соціально незахищених сімей, благодійні акції з профілактики абортів, ВІЛ-СНІД та інших інфекцій.

 

 

версія для друку