українська російська англійська
Торік значно покращено матеріально-технічну базу гуманітарної сфери Чернігівщини
22.02.2013 | 12:07
Чернігівська ОДА

У минулому році в Чернігівській області продовжувалася  послідовна робота з реформування та покращення матеріально-технічної бази гуманітарної сфери.

Так, до 1 вересня 2012 року школи отримали 40 нових автобусів та 48 сучасних комп’ютерних комплексів, що дало змогу охопити організованим підвозом до місць навчання 99,5% школярів та значно покращити рівень їх комп’ютерного забезпечення.

Сьогодні майже 80% опорних шкіл забезпечено мультимедійними комплексами та ліцензійними електронними засобами навчального призначення.

За рахунок державних коштів у минулому році проведені роботи з реконструкції та капітального ремонту у 60-ти закладах освіти.

Введено в експлуатацію Седнівський навчально-виховний комплекс та Новобасанську школу.

З метою розвитку дошкільної освіти у минулому році відкрито 9 дитячих садків, створено 7 навчально-виховних комплексів, розпочали роботу 14 додаткових груп на базі діючих дошкільних закладів.

Серед першочергових завдань у поточному році залишається робота з облаштування під’їздів до опорних шкіл, проведення їх ремонтів, забезпечення необхідним обладнанням, поповнення парку шкільних автобусів та розширення мережі дитячих дошкільних закладів.

 

версія для друку