українська російська англійська
У пошуках шляхів розвитку радіомовлення в Україні
22.02.2013 | 15:55
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Голова Держкомтелерадіо України Олександр Курдінович взяв участь у круглому столі на тему «Стан, проблеми та перспективи розвитку радіомовлення в Україні», який відбувся 21 лютого в парламентському Комітеті з питань свободи слова та інформації. 

Учасники обговорили шляхи збереження й розвитку трьох каналів Національного радіо в Україні. Голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович запропонував визначити можливий частотний діапазон для загальнонаціональних мереж мовлення для трьох програм Національної радіокомпанії з метою покриття 100% населення України. Цю інформацію має надати «Укрчастотнагляд» на замовлення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. На його думку, потрібен аналіз абонентської бази радіослухачів та способів прийому населенням програм українського радіо. На основі цієї інформації треба підготувати проект технічної модернізації передавальних засобів НРКУ, можливо, не тільки за рахунок бюджетного фінансування.

Також Голова Комітету наголосив на необхідності внести зміни до закону про держбюджет на 2013 рік в частині збільшення фінансування державного телерадіомовлення.

У круглому столі, співорганізаторами якого стали парламентський Комітет з питань свободи слова та інформації й Держкомтелерадіо, взяли участь народні депутати, генеральний директор НРКУ Тарас Аврахов, члени Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, представники «Укрчастотнагляду», «Укртелекому», обласних ОДТРК, громадських організацій, журналісти та ін.

 

 

версія для друку