українська російська англійська
У Києві відкрито виставку "Освіта в Канаді 2013"
22.02.2013 | 17:06
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

22 лютого 2013 року в Києві відкрито виставку навчальних закладів «Освіта в Канаді 2013», учасниками якої стали 25 провідних шкіл, коледжів, університетів та мовних закладів Канади, що пропонують українським студентам широкий спектр навчальних програм.

Від імені освітян Канади з вітальним словом до учасників звернувся Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Трой Лулашник. Він подякував представникам навчальних закладів Канади, які беруть участь у виставці, та наголосив, що Канада, як місце для навчання, є дуже привабливим для багатьох, а співпраця між освітянами Канади та України існує впродовж тривалого часу: «Уже понад ста років українці приїжджають до Канади для того, щоб жити та навчатися. Наразі в Канаді проживає 1,3 мільйони канадців українського походження».

З вітальним словом від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України виступив Перший заступник Міністра Євген Суліма. Він наголосив, що зустріч молоді з канадськими університетами є продовженням спілкування між ректорами вищих навчальних закладів України та Канади: «Міністерство зацікавлене у двосторонній співпраці в напрямку як навчання, так і співпраці в галузі науки. Тому, на сьогодні, між тридцятьма вищими навчальними закладами Канади та двадцятьма п’ятьма вищими навчальними закладами України укладено договори про співпрацю».

Євген Суліма висловив сподівання, що студенти продовжуватимуть навчання у кращих університетах Канади: «За ініціативи Прем’єр-міністра України Миколи Азарова вже третій рік поспіль продовжується програма щодо надання фінансової допомоги найбільш успішним студентам для навчання у кращих ВНЗ світу. Ця програма спрямована не лише на студентів, а й на навчання аспірантів і стажування викладачів. Тому, я вважаю, що сьогоднішній крок назустріч, крок для кращого пізнання можливостей системи освіти України та системи вищої освіти Канади сприятиме започаткуванню багаторічної співпраці як в галузі вищої освіти, так і в галузі науки».

Зазначимо, що виставка, організована Посольством Канади в Україні, проходитиме вдруге. Цьогоріч навчальні заклади Канади представлятимуть свої навчальні програми у Києві (22 та 23 лютого 2013 року), Харкові (24 лютого 2013 року), Дніпропетровську (26 лютого 2013 року). Під час виставки відвідувачі матимуть змогу поспілкуватися з представниками канадських навчальних закладів та отримати актуальну інформацію щодо умов вступу та навчання в Канаді.

 

версія для друку