українська російська англійська
Міжвідомча комісія вивчить технічний стан Бортницької станції аерації в Києві
22.02.2013 | 18:19
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Сформовано експертну групу для вивчення та об'єктивного оцінювання технічного стану Бортницької станції аерації у Києві. За попередніми даними, на сьогодні жодних загроз нормальному функціонуванню станції немає. Про це під час засідання міжвідомчої комісії повідомили Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник та Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських.

 «За дорученням Віце-прем'єр-міністра України Вілкула Олександра Юрійовича ми сьогодні зібрали комісію за участю Державної служби з надзвичайних ситуацій, Київської міської державної адміністрації, проектних інститутів, підрядної організації, яка проводить роботи на Бортницьких мулових полях, інститутів, які здійснюють технічний нагляд. Ми приїхали та обстежили стан дамб на мулових полях. Є окремі локальні руйнування, але вони не впливають на несучі здатності цих дамб. За попередніми висновками експертів, до цього призвів різкий перепад температур, танення снігу та обрушення незначних відкосів. До вівторка комісія отримає остаточні експертні висновки  про  заходи, які необхідно вжити першочергово. Після цього ми приступимо до робіт з локалізації та усунення цих обвалів. Підрядник виконає ці роботи за власний рахунок протягом 10 днів.  Загрози прориву дамби та розливу мулу немає», - повідомив Геннадій Темник.

 У свою чергу Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій запевнив всіх присутніх, що рятувальники братимуть активну участь у розв'язанні проблем, пов'язаних із діяльністю станції, для забезпечення безпеки громадян. «Звісно ми братимемо участь у всіх заходах для захисту Бортницької станції аерації. Зокрема, наші фахівці увійдуть до експертної групи для того, щоб отримати найточніші та об'єктивні дані про стан станції», - сказав Михайло Болотських.

 

версія для друку