українська російська англійська
Спеціальний посланник Діючого голови ОБСЄ зустрівся з Генеральним секретарем ОБСЄ
22.02.2013 | 18:45
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Спеціальний посланник Діючого голови ОБСЄ В’ячеслав Яцюк зустрівся з Генеральним секретарем ОБСЄ Ламберто Дзанньєром. Зустріч відбулася в рамках візиту В.Яцюка до Парламентської Асамблеї ОБСЄ, зимова сесія якої проходить 21-22 лютого ц.р. у Відні.

Співрозмовники обговорили питання реалізації проголошених Україною пріоритетів свого головування в ОБСЄ, а також обмінялися думками щодо актуальних питань порядку денного Організації.

Сторонами було відзначено високий рівень співпраці у контексті підготовки та проведення заходів, які заплановані Українським головуванням у всіх трьох вимірах діяльності ОБСЄ. Окрема увага була приділена обговоренню проблематики тривалих конфліктів. В.Яцюк та Л.Дзаньєр, зокрема, погодились з необхідністю підтримки позитивної динаміки на переговорах з Придністровського врегулювання, черговий раунд яких відбувся у Львові 18-19 лютого ц.р.

Генеральний секретар відзначив зусилля Українського головування у просуванні діалогу в рамках процесу «Гельсінкі +40», який започатковано з метою визначення шляхів підвищення ефективності ОБСЄ напередодні  відзначення у 2015 році 40-ї річниці з підписання Гельсінського Заключного акту.

 

версія для друку